Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Asystent / Asystentka Kierownika Projektu Sprzedaży

Asystent / Asystentka Kierownika Projektu Sprzedaży

Drukarnia DAKO Kozioł i wspólnicy Sp. j., lubelskie / Lubartów, 2020-10-07

Ogłoszenie numer: 3705423, z dnia 2020-10-07

DRUKARNIA DAKO Kozioł i wspólnicy spółka jawna

21 – 100 Lubartów ul. Nowodworska 1

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się, rodzinną drukarnią opakowań. Istniejemy na rynku od 1974 roku. Naszych klientów obsługujemy w szerokim zakresie usług, włączając doradztwo z zakresu grafiki oraz technologii wykonania. Odpowiedzią na stale rosnące wymagania klientów
i coraz to nowe wyzwania jest nasz park maszynowy, który umożliwia realizację najbardziej nowatorskich pomysłów.

Więcej pod adresem: https://drukarnia-dako.pl/

Miejsce pracy: lubelskie / Lubartów

Opis stanowiska

  • obsługa administracyjna sprzedaży i doradztwo,
  • koordynacja realizacji zleceń,
  • kontakt z Klientami firmy i opieka nad ich projektami,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie,
  • umiejętności sprzedażowe i gotowość do pozyskiwania nowych klientów,
  • dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • pracę stacjonarną w sympatycznym zespole,
  • ciekawą pracę w dużej, rozwijającej się firmie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • realną możliwość awansu zawodowego
  • stabilne zatrudnienie wyłącznie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość ubezpieczenia grupowego na bardzo korzystnych warunkach.