Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Asystent Działu handlowego

Asystent Działu handlowego

Klient portalu Praca.pl, śląskie / Bielsko-Biała, 2024-03-15

Ogłoszenie numer: 8819761, z dnia 2024-03-15

Klient portalu Praca.pl

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska

Aktywne wsparcie działu handlowego.

Wymagania

Jeśli:

  • jesteś ekstrawertykiem i lubisz pracę z ludźmi;
  • interesuje cię handel i chcesz rozwijać się w tym kierunku aktywnie uczestnicząc w funkcjonowaniu i wspieraniu działu handlowego;
  • lubisz wyzwania i szybko przyswajasz wiedzę;
  • jesteś gotowy na bycie częścią zgranego zespołu;
  • posiadasz pozytywne nastawienie, dzięki któremu szukasz rozwiązań, a nie skupisz się na problemie.

Jeśli na większość powyższych odpowiedziałeś na TAK, to zapraszamy Cię do bycia częścią naszego zespołu! Szukamy osoby, która jest otwarta, chce się uczyć i będzie uczestniczyć w procesie rozwoju działu handlowego.

Oferujemy

Oprócz przyjemnej atmosfery w biurze oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę stacjonarną w biurze 8:00-16:00
  • Wsparcie, szkolenia i możliwości rozwoju w zakresie handlu
  • Pakiet ubezpieczeń prywatnych
  • Wszystkie niezbędne narzędzia ułatwiające pracę