Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Asystent Działu Sprzedaży / części zamienne do silników morskich

Asystent Działu Sprzedaży / części zamienne do silników morskich

Baltic Spares Service Sp. z o.o., pomorskie / Gdańsk, 2024-03-20

Firma Baltic Spares Service jest jednym z największych w Europie Środkowej dostawcą części oraz usług serwisowych dla silników morskich.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Zadania:
  • Wsparcie w przygotowywaniu ofert handlowych,
  • Organizowanie wysyłek części,
  • Obsługę klientów na całym świecie,
  • Pomoc w organizacji pracy działu handlowego,
  • Obsługę administracyjną biura,
  • Promowanie wizerunku firmy na rynku.
Wymagania dla kandydatów:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży morskiej),
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Determinacja i konsekwencja w działaniu,
  • Swobodna obsługa komputera, gotowość do nauki nowych systemów,
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy
  • Benefity (Multisport, Prywatna opieka medyczna)