Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca ds. Obsługi Klienta Strategicznego

Doradca ds. Obsługi Klienta Strategicznego

Schenker sp z o.o., wielkopolskie / Poznań, 2024-03-25

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 316252_1709651049

DB Schenker jest liderem w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw i rozwiązań logistycznych w obszarze transportu drogowego, powietrznego i morskiego.

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 78 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Zakres zadań:
  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi procesów i przesyłek w ruchu międzynarodowym;
  • Dbałość o najwyższy poziom komunikacji z partnerami zagranicznymi w języku angielskim;
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z wysyłkami towaru;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z realizacją transportu;
  • Budowanie długofalowych i partnerskich relacji z podwykonawcami;
  • Raportowanie;
  • Udział w telekonferencjach.

Oczekiwania:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Uczciwość, otwartość, dokładność, komunikatywność;
  • Chęć do pracy, nauki i doskonalenia;
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych, stresowych;
  • Znajomość MS Office;
  • Punktualność.

Mile widziana:
  • Prawo jazdy;
  • Znajomość procesów logistycznych.
Nasza oferta:
  • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia);
  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń;
  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych;
  • Możliwość korzystania z ZFŚS;
  • Możliwość dofinansowania nauki - kursy doszkalające, językowe czy studia;
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport;
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.