Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca ds. sprzedaży samochodów dostawczych

Doradca ds. sprzedaży samochodów dostawczych

MOTOKARIERA S.C., łódzkie / Łódź, 2022-08-02

Dla naszego Klienta, w związku z rozwojem sieci sprzedaży pojazdów dostawczych gamy TGE, MotoKariera poszukuje kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Łódź
Zakres obowiązków
  • sprawny nadzór nad obsługą klientów w zakresie sprzedaży pojazdów nowych
  • przygotowanie i przedstawienie klientom ofert sprzedaży na pojazdy nowe
  • sprzedaż pojazdów nowych klientom zgodnie z założonym planem
  • realizacja założonych celów biznesowych w zakresie ekonomicznym i jakości obsługi klienta
  • budowa i aktualizacja bazy danych
  • analiza potencjału sprzedażowego regionu
Wymagania
  • doświadczenie w sprzedaży samochodów dostawczych segmentu C/D
  • najwyższy poziom orientacji na klienta
  • aktywne działanie na obszarze rynku B2B
  • umiejętności komunikacyjne i budowania relacji z klientami
  • duża samodzielność w działaniu
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • prawo jazdy kat.B
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
  • pracę w polskich strukturach niemieckiej, profesjonalnej marki samochodowej
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz zmienne uzależnione od wyników pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet medyczny
  • szkolenia specjalistyczne
  • udział w nowym wieloletnim projekcie
  • rozwój zawodowy w międzynarodowej organizacji