Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca klienta - brafitter

Doradca klienta - brafitter

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej, lubelskie / Biała Podlaska, 2022-08-05

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/22/1500
OBOWIĄZKI:

doradzanie klientom optymalnego rozwiązania, oferowanie towaru i budowanie relacji z klientami stacjonarnie i w mediach społecznościowych, budowanie ekspozycji (godziny pracy 10-18)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

obsługa programu SUBIEKT, znajomość Microsoft Office, Facebooka, Instagrama, Tik Toka, zaangażowanie, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w grupie i samodzielnie, skuteczna komunikacja, odpowiedzialność, zdolności manualne

Miejsce pracy:

Biała Podlaska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej