Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca klienta

Doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach, małopolskie / Gorlice, 2020-10-23

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Miejsce pracy: Gorlice
Numer: StPr/20/0604
OBOWIĄZKI:
wspieranie klienta w wyborze optymalnego dla niego rozwiązania,ustalanie i analizowanie potrzeb oraz oczekiwań klienta,analizowanie rynku i wyszukiwanie dostępnych alternatyw,na podstawie analizy dostępnych możliwości i rozwiązań, prezentowanie klientowi wybrane propozycje produktów, usług lub technologii li doradzanie mu, która opcję wybrać,nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałej i opartej na zaufaniu relacji z klientami,przygotowywanie oferty dla klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

terminowość, uczciwość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy

Miejsce pracy:

Gorlice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach