Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca Klienta

Doradca Klienta

Grupa Zibi S.A., mazowieckie / Warszawa, Galeria Mokotów, 2022-07-08

Noble Place to sieć luksusowych salonów z biżuterią, zegarkami i akcesoriami, należąca do firmy LEGIC Kompania Importowa Dóbr Luksusowych, wchodzącej w skład Grupy Zibi S.A.

Firma jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce marki Montblanc - producenta luksusowych artykułów piśmienniczych, akcesoriów skórzanych, jubilerskich oraz zegarków.

W chwili obecnej do salonu Montblanc poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Galeria Mokotów

Twój zakres obowiązków:
  • Profesjonalne doradztwo i dbałość o klienta w oparciu o najwyższe standardy obsługi,
  • Dbanie o wysoką jakość ekspozycji produktów,
  • Dbanie o estetykę i wygląd Salonu zgodnie ze standardami firmy,
  • Raportowanie wyników sprzedażowych oraz aktywne i kreatywne poszukiwanie pomysłów, wspierających sprzedaż.
Idealnie trafiłeś/aś jeśli:
  • Stawiasz na rozwój - chcesz się uczyć nowych rzeczy i poszerzać swoje horyzonty,
  • Cenisz sobie pracę zespołową,
  • Jesteś osobą pełną energii, a na Twojej twarzy najczęściej gości uśmiech,
  • Praca z klientem sprawia Ci satysfakcję,
  • Masz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • Komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim,
  • Chciałbyś zajmować się aktywną sprzedażą ekskluzywnego asortymentu,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta luksusowego.
Co my oferujemy Tobie?
  • Stabilne warunki zatrudnienia – praca na pełen etat, umowa o pracę,
  • Atrakcyjny system wynagradzania,
  • Pracę w sektorze dóbr luksusowych - z prestiżową marką znaną na całym świecie,
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie w pierwszych miesiącach pracy,
  • Zniżki pracownicze na produkty Grupy Zibi oraz firm współpracujących,
  • Możliwość skorzystania z benefitów: opieka medyczna Medicover czy ubezpieczenie na życie.