Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca Klienta

Doradca Klienta

Lancerto SA, mazowieckie / Warszawa, CH Factory Ursus, 2024-03-08

Spółka G8 S.A. pełniąca rolę właściciela marki Lancerto to polska firma z 15-letnią tradycją, będąca jednym z kluczowych graczy na rynku projektowania, szycia i dystrybucji wysokiej jakości odzieży męskiej w Polsce. Nasze ubrania nie tylko definiują indywidualny styl, ale również towarzyszą Klientom w najważniejszych momentach życia, dając uczucie komfortu, pewności siebie i wybrania właściwej drogi. Jesteśmy obecni w 36 polskich miastach, posiadając 45 salonów sprzedaży. Najważniejsza zasada jaką się kierujemy to klientocentryczność, dlatego zawsze staramy się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych Klientów. W związku z tym poszukujemy pracowników na:

Miejsce pracy: Warszawa, CH Factory Ursus
Oferujemy:
  • pracę w prestiżowym salonie mody męskiej dla marki segmentu premium,
  • krótki proces rekrutacyjny odbywający się online,
  • umowę o pracę po pierwszym przepracowanym miesiącu,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • uczestnictwo w szkoleniach i Akademii Lancerto,
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym i profesjonalnym zespole,
  • dofinansowanie do posiłków w formie karty Lunch Pass,
  • realny wpływ na zmiany w spółce – każda uwaga jest dla nas cenna,
  • wynagrodzenie podstawowe na poziomie 4242 zł brutto,
  • przejrzysty system premiowy, motywujący do osiągania celów,
  • średnie wynagrodzenie naszych Doradców Klienta to 7500 zł brutto.
Oczekiwania:
  • pasja do mody męskiej i zainteresowanie aktualnymi trendami,
  • umiejętność komunikacji i budowania pozytywnych relacji z klientami,
  • doświadczenie w obszarze sprzedaży – preferowane związane z branżą odzieżową,
  • kreatywność w kreowaniu stylizacji i doradztwa w doborze ubrań,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 12h – również w weekendy.
Twoje zadania:
  • profesjonalne doradztwo Klientom w doborze mody męskiej,
  • aktywna sprzedaż produktów i tworzenie pozytywnego doświadczenia zakupowego,
  • dbałość o estetykę i prezentację produktów w salonie.
Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:
1.Administratorem Pana/i danych osobowych jest G8 S.A. ul. Podzwierzyniec 29, 37-100 Łańcut
2.Pana/i dane będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 221 Kodeksu Pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. RODO). Możemy przetwarzać Pana/i dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji (na podstawie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO oraz z uwzględnieniem okresów przedawnienia roszczeń określonych w powszechnie obowiązujących przepisach prawa).
Jeżeli wyrazi Pan/i na to dobrowolną zgodę Pana/i dane osobowe będą przetwarzane także
2.1 w zakresie wizerunku (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a RODO);
2.2w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
3. Pana/i dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom współpracującym z G8 S.A. którym Spółka powierzyła do przetwarzania dane osobowe na podstawie umów powierzenia przetwarzania danych osobowych w celu realizacji usług
4. Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres jej trwania, a dane przetwarzane w oparciu o zgodę na przyszłe rekrutacje do momentu wniesienia sprzeciwu na przetwarzanie danych lub maksymalnie przez okres roku od zakończenia roku, w którym miała miejsce rekrutacja. W razie cofnięcia zgody na przyszłe rekrutacje lub wykorzystanie wizerunku dane te zostaną niezwłocznie usunięte. Ponadto Pana/i dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres przedawnienia roszczeń określonych w powszechnie obowiązujących przepisach prawa.
5. Administrator nie zamierza przekazywać Pana/i danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
6. Posiada Pan/i prawo żądania od Administratora dostępu do danych, które Pana/i dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Posiada Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.
7. Posiada Pan/i uprawnienie do cofnięcia zgody udzielonej na przetwarzanie danych.
8. Posiada Pan/i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego do spraw ochrony danych osobowych.
9. Podanie danych osobowych, o których mowa w pkt. 2 powyżej jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Podanie danych i wyrażenie zgód, o których mowa w pkt. 2.1 oraz 2.2 powyżej jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji (nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania kandydata i nie będzie stanowiło przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia).
10. Pana/i dane osobowe nie będą przedmiotem zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.