Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca Klienta

Doradca Klienta

Lynx, mazowieckie / Janki, ul. Mszczonowska 3, 2024-03-25

W Lynx Optique cenimy sobie tradycję i mamy ogromne doświadczenie w branży optycznej. Współpracujemy z najbardziej renomowanymi producentami soczewek korekcyjnych i kontaktowych oraz liderami wśród światowych marek opraw.
Miejsce pracy: Janki, ul. Mszczonowska 3
Nasze wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży,
  • łatwość w budowaniu relacji z klientami,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie w pracy z klientem w salonie optycznym - będzie dodatkowym atutem.​
Twój zakres obowiązków:
  • profesjonalne doradztwo i sprzedaż asortymentu optycznego - soczewki kontaktowe, okulary słoneczne i korekcyjne,
  • obsługa klientów zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • dbałość o asortyment i estetykę w salonie.
To oferujemy:
  • zatrudnienie na cały etat na umowę o pracę,
  • rozbudowany program szkoleń sprzedażowych i produktowych,
  • prywatna opieka medyczna Medicover dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • okres wdrożeniowy,
  • możliwość pracy z szerokim asortymentem od światowej klasy dostawców,
  • szansę na pracę z markami premium.