Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca techniczno-handlowy

Doradca techniczno-handlowy

Polmet Sp. z o.o., mazowieckie / Glina, k/Otwocka, 2020-10-08

Od 2001 roku istniejemy na rynku materiałów wspierających sprzedaż. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie projektowania oraz produkcji wysokiej jakości materiałów POS. Współpracujemy z międzynarodowymi koncernami a nasz zasięg działania obejmuje kraje europejskie, kraje Afryki a nasze produkcje można odnaleźć nawet w Australii i Oceanii. Jako pracodawca, który stara się zapewnić miłą atmosferę pracy jesteśmy otwarci na potrzeby naszych pracowników. Cenimy wysoką jakość pracy oraz orientację na realizację celów.

W celu dalszego rozwoju firmy oraz umacnianiu naszej pozycji rynkowej

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Glina, k/Otwocka

Zakres obowiązków:
  • budowanie sieci sprzedaży
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów - lokalnych i z całego kraju
  • utrzymywanie trwałych relacji z dotychczasowymi kontrahentami
  • promowanie produktu
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • wykonywanie pomiarów oraz doradztwo techniczne w celu zaprezentowania klientowi optymalnego rozwiązania
  • prowadzenie rozmów handlowych z klientami biznesowymi
  • prowadzenie bazy danych klientów
  • realizowanie założonych planów sprzedażowych,
Wymagania
  • warunek konieczny: doświadczenie w sprzedaży modułowych ścianek działowych
  • mile widziane wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo (lub pokrewne)
  • znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • punktualność i motywacja do pracy
  • samodzielność
  • gotowość do podróży służbowych
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • umowę o pracę
  • system premiowy uzależniony od wysokości sprzedaży
  • szkolenia, oraz rozwój zawodowy
  • miłą atmosferę pracy
  • możliwość pracy zdalnej