Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca techniczny produktów elektronicznych

Doradca techniczny produktów elektronicznych

TECH STEROWNIKI II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, małopolskie / Bulowice, 2022-08-10

TECH Sterowniki – to nowoczesna firma z wieloletnią tradycją. Dzięki ciągłemu rozwojowi firmy, jak i produktów z gałęzi inteligentnego sterowania, firma stała się jednym z największych producentów automatyki w Polsce. Jedną z najbardziej rozwijających się grupą produktów są urządzeniami do inteligentnego zarządzania budynkami. Produkty firmy TECH Sterowniki pozwalają w łatwy i bezproblemowy sposób zarządzać swoim domem jak i oszczędzać w nim energię.

Miejsce pracy: Bulowice

Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Łatwość przyswajania wiedzy (dotyczy urządzeń produkowanych przez naszą firmę),
  • Dyspozycyjność,
  • Łatwy kontakt z klientem.
Zadania:
  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
  • Obsługa klientów firmy,
  • Praca w dziale serwisowym
Oferujemy:
  • Przeszkolenie w zakresie obsługi naszych urządzeń,
  • Atrakcyjne warunki pracy w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych.