Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Handlowiec działu zakupu owoców

Handlowiec działu zakupu owoców

Klient portalu Praca.pl, mazowieckie / Warka, 2024-03-20

Ogłoszenie numer: 8822443, z dnia 2024-03-20

Klient portalu Praca.pl

Miejsce pracy: Warka

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych dostawców ( głównie jabłek )
  • Budowanie bazy kontrahentów
  • Zakup owoców i warzyw
  • Podtrzymywanie kontaktów z obecnymi dostawcami
  • Kontrola jakości towarów
  • Współpraca z działem sprzedaży

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowanie długofalowych relacji
  • Znajomość branży owocowo-warzywnej
  • Posiadanie własnej bazy kontrahentów
  • Zaangażowanie
  • Prawo jazdy kat.B
  • Komunikatywność, dyspozycyjność, umiejętność negocjacji

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznym, profesjonalnym zespole;
  • Możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje oraz udział w targach branżowych;
  • Bardzo dobre warunki płacy i pracy