Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Handlowiec w Dziale Eksportu ze znajomością jęz. angielskiego

Handlowiec w Dziale Eksportu ze znajomością jęz. angielskiego

OPOLTRANS Spółka z o.o., opolskie / Opole, (Brzezie) – Centrala, ul. Norweska 13, 2024-03-27

Opoltrans Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych zajmuje się kompleksową obsługą i zaopatrzeniem firm transportowych i serwisów samochodowych w części zamienne i usługi. Jest importerem części zamiennych z całego świata i obsługuje docelowo wiele tysięcy firm transportowych, serwisowych i handlowych w kraju i w Europie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i rozszerzeniem jej działalności, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Opole, (Brzezie) – Centrala, ul. Norweska 13
Opis stanowiska:
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie trwałych relacji biznesowych z partnerami Firmy
  • Realizowanie zamówień, organizowanie wysyłek dla Klientów
  • Prowadzenie dokumentacji handlowej
  • Opieka nad stałymi odbiorcami hurtowymi w dziale eksportu
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Biegła znajomość jęz. angielskiego - warunek konieczny
  • Mile widziana znajomość dodatkowego języka obcego
  • Umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji w języku angielskim
  • Praktyczna umiejętność obsługi pakietu Office
  • Komunikatywność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej Firmie
  • Zarobki adekwatne do wkładu pracy i osiągniętych efektów sprzedażowych
  • Wprowadzenie do zawodu poprzez system szkoleń
  • Stały dostęp do materiałów szkoleniowych