Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Handlowiec

Handlowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie, mazowieckie / Wola Przypkowska, 2020-10-30

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Handlowiec
Miejsce pracy: Wola Przypkowska
Numer: StPr/20/2352
OBOWIĄZKI:
realizowanie i koordynowanie działań w zakresie wsparcia sprzedaży, obsługa i pozyskiwanie nowych klientów dla firmy, w tym chińskojęzycznych, budowanie bazy klientów, przygotowywanie ofert handlowych, nawiązanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami z Chin
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: chiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: dobra znajomość komputera

Wymagania inne:

kreatywność, pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole, dbanie o doskonalenie znajomości metod i technik sprzedaży, komunikatywność, dobra organizacja pracy

Miejsce pracy:

Wola Przypkowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie