Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Inżynier sprzedaży systemów uzdatniania wody / Technolog wody

Inżynier sprzedaży systemów uzdatniania wody / Technolog wody

ProMinent Dozotechnika Sp.z o.o., dolnośląskie / Mirków, 2020-10-30

Firma ProMinent Dozotechnika Sp. z o.o. z siedzibą w Mirkowie wiodący producent pomp dozujących oraz systemów uzdatniania i dezynfekcji wody poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Mirków

dla kandydatów z okolic Wrocławia - praca z biura w Mirkowie,

dla pozostałych kandydatów - praca z home office

Obowiązki:
  • Promocja i sprzedaż systemów uzdatniania i dezynfekcji wody,
  • Dobór odpowiednich technologii względem prowadzonych przez spółkę projektów,
  • Wsparcie techniczne zespołu sprzedaży,
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji produktów dla użytkowników oraz projektantów,
  • Reprezentowanie firmy podczas zjazdów i konferencji,
  • Prowadzenie i zarządzanie realizowanymi projektami,
  • Nadzór nad rozruchem oferowanych systemów,
  • Prowadzenie szkoleń obiektowych,
  • Nadzór nad pracami podwykonawców,
  • Przygotowywanie kompleksowych ofert,
  • Przygotowywanie dokumentacji wdrożonych instalacji,
  • Udzielanie wsparcia technicznego dla klientów.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe – preferowane: inżynieria chemiczna, ochrona środowiska ze specjalizacją uzdatnianie wody, chemia, biotechnologia,
  • Znajomość technologii uzdatniania wody i procesów przemysłowych,
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku – minimum 5 lat, poparte wdrożonymi projektami,
  • Umiejętność czytania analizy wody i dobierania odpowiednich procesów technologicznych do spełnienia wymogów stawianych przez klienta.
  • Umiejętność posługiwania się schematami technologicznymi.
  • Znajomość oprogramowania MS-Office; mile widziana znajomość oprogramowania typu ERP oraz środowiska CAD.
  • Umiejętność przygotowywania założeń projektowych, dokumentacji, ofert dla inwestycji.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (preferowany) lub niemieckiego,
  • Posiadanie uprawnień budowlanych w zakresie instalacji hydraulicznych będzie dodatkowym atutem,
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia,
  • Narzędzia pracy do pełnej dyspozycji: samochód służbowy, notebook, telefon,
  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (szkolenia w kraju i zagranicą),
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Wsparcie zespołu i miłą atmosferę pracy.