Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kasjer - Informator

Kasjer - Informator

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej POLONUS, mazowieckie / Warszawa, Dworzec Zachodni, 2022-08-22

Przedsiębiorstwo PKS Polonus w Warszawie S.A., jeden z liderów rynku usług przewozów pasażerskich autobusowych dalekobieżnych i lokalnych oraz operator Dworca Zachodniego i Hostelu Zachodni w Warszawie zatrudni do siedziby spółki w Warszawie: Stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Dworzec Zachodni
Zadania:
  • Prowadzenie sprzedaży biletów w komunikacji krajowej i międzynarodowej,
  • Informowanie klientów odnośnie oferty przewozowej,
  • Sumienne, dokładne i terminowe wykonywanie zleconych przez pracodawcę zadań, związanych z obsługą klientów,
  • Dbałość o skuteczne zabezpieczenie mienia związanego ze stanowiskiem pracy,
  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych.
  • Praca w systemie zmianowym w wymiarze 40 godzin tygodniowo w układzie pracy 7 dni w tygodniu zgodnie z przedstawionym miesięcznym harmonogramem pracy.
Wymagania:
  • Obsługa komputera, programy pocztowe, pakiet office - warunek konieczny,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Znajomość zagadnień prawa przewozowego,
  • Komunikatywność w kontakcie z klientem,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, asertywność,
  • Umiejętność organizacji pracy, inicjatywa,
  • Umiejętności analityczne i kontrolne,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podanym stanowisku lub zbliżonym.
Oferujemy:
  • Praca w kasach biletowych jednego z największych dworców autobusowych w Polsce,
  • Możliwość pracy z nowoczesnymi rozwiązaniami do zarządzania dworcami i działalnością przewozową,
  • Uczestnictwo w rozwoju systemów zarządzania transportem,
  • Umowa o pracę po okresie próbnym,
  • Miłą atmosferę.
  • Elastyczny grafik.
Klauzula na przetwarzanie danych osobowych umieszczanych przez kandydatów (CV, list motywacyjny)

Obowiązek informacyjny przy ogłoszeniu:
Administratorem danych jest Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS” w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskich 144, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: iod@pkspolonus.pl. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody, także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Pełną informację dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych można znaleźć na stronie internetowej WWW.pkspolonus.pl /Regulaminy/Polityka Prywatności

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail:
rekrutacja@pkspolonus.pl lub proszę składać osobiście w Dziale Kadr PKS "POLONUS” w Warszawie S.A., Aleje Jerozolimskie 144 pok. 609 (IV piętro).

Informujemy, że ma Pan/Pani możliwość wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę, na potrzeby innych rekrutacji, a tym samym na zachowanie w PKS POLONUS Pani/Pana danych po zakończeniu procesu rekrutacji, w której aktualnie bierze Pani/Pan udział. W takim wypadku, dane będą przetwarzane przez okres dwóch lat od zakończenia procesu rekrutacji, chyba, że zgoda na ich przetwarzanie zostanie wcześniej wycofana.

W przypadku woli wyrażenia takiej zgody, prosimy o dodanie następującej klauzuli do CV:

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę, na potrzeby dalszych rekrutacji, a tym samym na zachowanie w PKS POLONUS moich danych po zakończeniu procesu rekrutacji, w którym aktualnie biorę udział. Zostałem poinformowany o prawie do cofnięcia zgody.