Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kasjer - Sprzedawca

Kasjer - Sprzedawca

Gram Sadeccy sp.j. , mazowieckie / Gąbin, 2022-08-01

Ogłoszenie numer: 7253721, z dnia 2022-08-01

Miejsce pracy: Gąbin

Opis stanowiska

  • obsługa klientów
  • obsługa kasy fiskalnej
  • wykładanie towaru

Wymagania

  • aktualna książeczka sanepidowska
  • zaangażowanie w pracy
  • dyspozycyjność
  • dobra organizacja pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy jako sprzedawca w sklepie spożywczym

Oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • przyjazną atmosferę w dynamicznym zespole
  • pakiet dodatkowych benefitów (bony świąteczne, rabaty pracownicze, dopłaty do wczasów)