Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kasjer - sprzedawca

Kasjer - sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli, lubuskie / Nowa Sól, 2022-08-22

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Miejsce pracy: Nowa Sól
Numer: StPr/22/0387
OBOWIĄZKI:

Standardowe obowiązki sprzedawcy i kasjera, dbanie o czystość, zawieranie umów sprzedaży, wykładanie towaru, załatwianie reklamacji. Godziny pracy wg grafiku UWAGA zmiana systemu czasu pracy - zgodnie z pismem z dnia 14.09.2021 r. w firmie obowiązuje 12 godzinny system pracy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie w handlu sieciowym, dyspozycyjność. Obsługa kasy fiskalnej-mile widziana. Zgodnie z pismem z dnia 09.12.2021 r. zrezygnowano z konieczności posiadania umiejętnosci obsługi kasy fiskalnej, umiejętność ta jest teraz mile wiadziana

Miejsce pracy:

Nowa Sól

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 do 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli