Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kasjer - Sprzedawca

Kasjer - Sprzedawca

Gram Sadeccy sp.j., mazowieckie / Gąbin, 2024-02-29

Ogłoszenie numer: 8779216, z dnia 2024-02-29

Gram Market jest siecią lokalnych i nowoczesnych sklepów znajdujących się w Twoim sąsiedztwie.

W związku z dynamicznym rozwojem szukamy obecnie na stanowisko:

Miejsce pracy: Gąbin

Opis stanowiska

  • profesjonalna obsługa klientów,
  • układanie towaru wg. zasady FIFO,
  • utrzymanie czystości na sklepie i zapleczu,
  • przygotowywanie zamówień,
  • pilnowanie przydatności i świeżości produktów.

Wymagania

  • aktualne badania sanitarno–epidemiologiczne,
  • sumienność i uczciwość,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność i dbałość o powierzone mienie,
  • gotowość do pracy zmianowej.
Mile widziane:
  • doświadczenie w sprzedaży,
  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności,
  • pakiet dodatkowych benefitów,
  • pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznym zespole.