Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kierownik ds. sprzedaży w hotelu (K/M)

Kierownik ds. sprzedaży w hotelu (K/M)

Sofitel Warszawa Victoria, mazowieckie / Warszawa, 2022-07-25

Sofitel Warszawa Victoria

Warszawa
Nasze wymagania
  • Doświadczenie zawodowe w dziale sprzedaży w hotelu i znajomość branży hotelarskiej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientem
  • Znajomość technik sprzedaży i umiejętność negocjacji
  • Aktywność sprzedażowa i skuteczność w działaniu
  • Zaangażowanie i determinacja w dążeniu do celu
  • Operatywność i dobra organizacja pracy
  • Praktyczna umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Dyspozycyjność

Twój zakres obowiązków

W swojej pracy dołożysz wszelkich starań i zaangażowania oraz dotychczasowego doświadczenia aby utrzymać relacje z aktualnymi klientami hotelu (MICE & CORPO) oraz pozyskać nowych klientów i partnerów do współpracy. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż usług hotelowych, przygotowanie ofert handlowych, formułowanie odpowiedzi na zapytania ofertowe, negocjacje kontraktów i przygotowanie raportów dotyczących sprzedaży w swoim segmencie.

To oferujemy
  • Zaoferujemy pracę w prestiżowym hotelu, w profesjonalnym zespole
  • Umożliwimy rozwój zawodowy i karierę międzynarodową w strukturach sieci ACCOR
  • Zapewnimy szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe
  • Otrzymasz pakiet benefitów, między innymi prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, dofinansowanie karty sportowej
Dlaczego warto pracować z nami?
Accor to światowy lider hotelarstwa z ponad 5100 hotelami w 110 krajach pod 39 markami w segmentach Lux, Premium, Midscale & Eco. Na pewno znasz takie marki jak: ibis, Novotel, Mercure, Sofitel.

Co nas wyróżnia? Możesz znaleźć pracę i markę, które najbardziej pasują do Twojej osobowości. Jesteśmy otwarci i witamy Cię takim, jakim jesteś. Wspieramy rozwój i naukę każdego dnia, dbając o to, aby praca nadawała cel Twojemu życiu, tak abyś w trakcie swojej podróży z nami mógł odkrywać nieograniczone możliwości Accor.

Dołączając do hoteli Accor, każdy rozdział Twojej historii może zostać napisany przez Ciebie, a my razem możemy kreować gościnność jutra. Odkryj życie, które czeka na ciebie w Accor - APLIKUJ!

Do what you love. Care for the world. Dare to challenge the status quo!

#BELIMITLESS