Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Koordynator ds.sprzedaży

Koordynator ds.sprzedaży

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie, małopolskie / Kraków, 2022-07-07

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/22/5098
OBOWIĄZKI:
Regularna obsługa dotychczasowych klientów, systematyczne nawiązywanie relacji z nowymi kontrahentami, sporządzanie ofert i nadzorowanie realizacji zamówień. Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy 20 h/tygodniowo
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: komunikatywność, dokładność, sumienność, rzetelność, odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie, terminowość i łatwość nawiązywania kontaktów

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie