Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Koordynator Serwisu

Koordynator Serwisu

ARCUS S.A., mazowieckie / Warszawa, 2022-07-17

ARCUS SA, lider rynku rozwiązań usprawniających przetwarzanie dokumentów elektronicznych
w każdej organizacji
w związku z rozwojem #ARCUSTEAM poszukuje Pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków
  • Przyjmowanie i rejestrowanie zleceń od Klientów w systemie serwisowym
  • Uzgadnianie z Klientami terminów i trybu realizacji zleceń
  • Przydzielanie zleceń pracownikom serwisowym Spółki i serwisom autoryzowanym oraz monitorowanie procesu ich realizacji
  • Przyjmowanie urządzeń do naprawy
  • Kontrola terminowości realizacji zleceń
  • Obsługa faktur od serwisów autoryzowanych
  • Obsługa przesyłek pocztowych i kurierskich dotyczących wysyłania urządzeń do i po naprawie
Oczekiwania od Kandydatów:
  • Wykształcenie średnie mile widziane techniczne
  • Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność
  • Min. 1 rok pracy na stanowisku związanym z organizacja pracy i kontaktem z klientem
  • Umiejętność pracy w zespole, Wysoki poziom komunikatywności, umiejętność rozwiązywania problemów, umiejętność koordynacji zadań, dokładność, sumienność i systematyczność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem typu ERP
Oferujemy:
  • Dobrą atmosferę pracy w prężnie rozwijającej się Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę, wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od posiadanych kwalifikacji oraz system premiowy
  • Pakiet pozapłacowy (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowo-rekreacyjny OK System)

Prosimy o zawarcie w dokumentach klauzuli, udzielającej nam zgody na przetwarzanie Pani/ Pana danych osobowych:

-"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arcus S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

Alternatywnie:

-"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arcus S.A. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".