Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kosztorysant zewnętrznych sieci wodno - kanalizacyjnych

Kosztorysant zewnętrznych sieci wodno - kanalizacyjnych

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych CENTRUM sp. z o.o., pomorskie / Gdańsk, 2024-03-15

Firma PRI Centrum sp. z o.o. zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
ZADANIA:
  • sporządzanie przedmiarów, obmiarów i kosztorysów inwestorskich, zamiennych, powykonawczych, do przetargów
  • sporządzania ofert i ich aktualizacji
  • sporządzanie optymalizacji kosztowych realizacji inwestycji
  • kompletowanie dokumentów niezbędnych do przygotowania ofert, zatwierdzeń materiałów itp.
WYMAGANIA:
  • znajomości rozwiązań technicznych i materiałowych w branży wodno-kanalizacyjnej
  • znajomości technologii robót
  • umiejętności czytania dokumentacji i jej analizy
  • znajomości obsługi programów do kosztorysowania w szczególności Norma Pro
  • znajomości programów Office i AutoCad
  • umiejętności pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • sumienności i dokładności
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na:
    • umowę o pracę
    • działalność gosp.
    • umowa o dzieło
    • umowa zlecenie