Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Menedżer Produktów Ubezpieczeniowych

Menedżer Produktów Ubezpieczeniowych

IPK Sp. z.o.o., pomorskie / Gdańsk, Gdynia, Sopot, 2020-10-22

Klient IPK rekrutacja i doradztwo HR - dynamicznie rozwijające się towarzystwo ubezpieczeń na życie poszukuje kandydatów na ( nowo tworzone) stanowisko:

Lokalizacja: Gdańsk, Gdynia, Sopot
Opis stanowiska:
  • Zarządzanie ofertą produktową ubezpieczeń na życie.
  • Przygotowywanie analiz rynku i konkurencji.
  • Opracowywanie i wdrażanie polityki produktowej Firmy – miedzy innymi ogólnych warunków ubezpieczeń i taryf.
  • Dostosowywanie regulacji produktowych do wymagań prawnych i rynkowych.
  • Zarządzanie procesem tworzenia i modyfikacji produktów od momentu wdrożenia do sprzedaży.
  • Udział w określaniu oferty produktowej dla poszczególnych kanałów dystrybucji.
  • Zarządzanie zespołem projektowym.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe – prawo, bankowość, ubezpieczenia, finanse
  • Minimum 5 lat doświadczenia w branży ubezpieczeń na życie.
  • Praktyczne umiejętności w zakresie negocjacji, budowania relacji z klientami wewnętrznymi, wysokie umiejętności analityczne.
  • Doświadczenie we wdrażaniu produktów ubezpieczeń na życie oraz zarządzaniu zespołem projektowym.
  • Umiejętności rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji, kreowania nowych rozwiązań.
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Interesujące możliwości rozwoju zawodowego.
  • Dodatkowe benefity -PPE, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie, dostęp do programu MultiSport, dofinansowanie urlopu.
  • Atmosferę promująca aktywności fizyczne i pielęgnującą zainteresowania, podczas wyjazdów integracyjnych.
  • Niezbędne narzędzia pracy takie jak: samochód służbowy, urządzenia mobilne.
  • Możliwość pracy zdalnej kilka dni w miesiącu.