Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Młodszy Konsultant Sprzedaży w Dziale Technicznym

Młodszy Konsultant Sprzedaży w Dziale Technicznym

benett PEOPLE Sp. z o.o., łódzkie / Łódź, 2024-03-27

Benett PEOPLE dla Klienta z branży hydraulicznej obecnie poszukuję osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Łódź
Twoje zadania:
  • Oszacowanie technicznych zapytań ofertowych
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej
  • Zatwierdzanie dokumentacji technicznej przed przekazaniem do produkcji (weryfikacje techniczne i dokumentacja - PPAP)
  • Wprowadzanie określonych danych do programu informatycznego
  • Prace administracyjne związane z wysyłką produktów
  • Codzienna współpraca z odziałem belgijskim firmy
Na czym nam zależy:
  • Doświadczenie w pracy z rysunkiem technicznym w programie Solidworks
  • Znajomo języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
Oferujemy:
  • Partnerską współpracę i wsparcie całego działu
  • Pracę od Poniedziałku do Piątku w godzinach 8:00-16:00
  • Umowę o pracę i stałe zatrudnienie
  • Przyjemne przyjęcie do zespołu i wiedzę specjalistów