Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Młodszy specjalista ds. Likwidacji Szkód Travel & Medical

Młodszy specjalista ds. Likwidacji Szkód Travel & Medical

ISON Care Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, Wola, ul. Sienna 73, 2024-03-26

ISON Care to multi-specjalistyczna spółka świadcząca wysokiej jakości usługi z zakresu assistance, likwidacji szkód, call center i innych.

Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w wielu obszarach powiązanych z rynkiem ubezpieczeń w tym m.in w świadczeniu usług assistance, likwidacji szkód, call center. Taka specjalizacja pozwala nam najlepiej wykorzystywać wiedzę i doświadczenie w dostarczaniu kompleksowych, a zarazem prostych i skutecznych rozwiązań. Świadczymy usługi na terenie Polski i na całym świecie. Posługujemy się wieloma językami w tym m.in. polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, czeskim, słowackim, rosyjskim i ukraińskim. Współpracujemy z firmami polskimi i zagranicznymi, obsługujemy Klientów wielu narodowości.

W myśl naszego motto jesteśmy dostępni zawsze i wszędzie tam, gdzie potrzebna jest nasza pomoc – Your ISON i Always ON.
Miejsce pracy: Warszawa, Wola, ul. Sienna 73
Twój zakres obowiązków
  • Telefoniczne oraz mailowe przyjmowanie zgłoszeń dotyczących roszczeń z zakresu podróżnego i medycznego
  • Rejestrowanie zgłoszonych roszczeń w systemie
  • Pozyskiwanie i sporządzanie stosownej dokumentacji
  • Terminowa obsługa zgłoszeń zgodnie z obowiązującymi procedurami i OWU
Nasze wymagania
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Swoboda i komunikatywność w rozmowie telefonicznej oraz w komunikacji pisemnej
  • Dokładność i staranność
  • Dobra organizacja pracy i terminowość
Mile widziane
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta
  • Umiejętność tworzenia pism i formułowania uzasadnień
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub o pracę
  • Możliwość poznania branży ubezpieczeniowej oraz procesów obsługi klienta w tym zakresie
  • Zgrany zespół oraz wsparcie przełożonego
  • Możliwość awansu
  • Świetną lokalizację w okolicy ronda ONZ
Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce
  • Spotkania integracyjne
  • Kawa / herbata
  • Strefa relaksu
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Bony towarowe
  • Dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Dofinansowanie opieki żłobkowo-przedszkolnej