Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Młodszy Specjalista ds. logistyki z językiem angielskim

Młodszy Specjalista ds. logistyki z językiem angielskim

Zakłady Mięsne Nowak sp. j. , pomorskie / Jankowo Gdańskie, 2021-12-01

Zakłady Mięsne Nowak sp. z o.o. sp. k. to istniejący od 1991 roku  jeden z najnowocześniejszych zakładów branży mięsnej na Pomorzu. Laureat wielu nagród i wyróżnień, nie tylko branżowych. Wędliny i mięsa Nowak to zespolenie wieloletniego doświadczenia, tradycji i zamiłowania do wyśmienitego jedzenia. To produkty dla każdego i na każdą okazję, w których jakość, znaczy tyle samo co smak.

Tworzymy zespół kompetentnych, zaangażowanych ludzi nastawionych na realizację celów, dzięki czemu rozwijamy naszą ofertę oraz organizację.

W związku z rozwojem Firmy ZM Nowak poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Jankowo Gdańskie
Nr ref.: ZM/LG/51/21

Opis stanowiska:

  • zapewnienie terminowej realizacji zamówienia
  • bieżący kontakt z Klientem oraz przewoźnikami
  • kontrola i rozliczanie kosztów usług
  • wystawianie faktur sprzedaży, wysyłka do Klientów
  • ścisła współpraca z działem handlowym, produkcją i magazynem

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • preferowane wykształcenie wyższe w zakresie logistyki
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność obsługi MS Office

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę lub współpracę B2B
  • możliwość rozwoju
  • wsparcie przy relokacji
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe
Prosimy o dodanie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).