Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Młodszy Specjalista ds. marketingu i e-commerce

Młodszy Specjalista ds. marketingu i e-commerce

BAUBRAS POLSKA, podkarpackie / Rzeszów, 2020-11-05

Ogłoszenie numer: 3851403, z dnia 2020-11-05

BAUBRAS POLSKA

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

  • Współudział w planowaniu i koordynacja realizacji kampanii marketingowych online
  • Przygotowanie, redagowanie, publikowanie treści ogłoszeń produktów na portalach ogłoszeniowych/aukcyjnych
  • Nadzór nad poprawnością wystawianych produktów
  • Monitorowane i analizowanie trendów rynkowych oraz działań konkurencji w celu rozwoju sprzedaży produktów
  • Raportowanie efektywności - miesięcznie, kwartalnie, rocznie

Wymagania

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość jednego z programu do prostej obróbki zdjęć (typu Gimp lub  Canva, Adobe, Corel)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Doskonała umiejętność planowania oraz organizacji pracy własnej
  • Kreatywność oraz umiejętności analitycznego myślenia

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii rozwoju sprzedaży produktów
  • Znajomość  narzędzi Google: Adwords,Google Analytics, Trends
  • Wiedza i zainteresowanie z zakresu e-commerce

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy + premia + premie świąteczne
  • Własne stanowisko pracy oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Rozwój zawodowy
  • Przyjazną atmosferę
  • Pracę w godz. 8:00-16:00 (od poniedziałku do piątku)