Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

LUX MED Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, 2022-08-29

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:
  • Bieżąca współpraca z Klientem (obsługa połączeń telefonicznych i zapytań mailowych);
  • Bieżąca aktualizacja list osób uprawnionych do opieki medycznej;
  • Wsparcie Klienta w korzystaniu z aplikacji do samodzielnego zarządzania listami oraz medycyną pracy;
  • Wykonywanie comiesięcznych rozliczeń abonamentowych z Klientem Korporacyjnym;
  • Współpraca ze wszystkimi działami Spółki.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie min. średnie;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Dobra obsługa komputera – pakiet MS Office (w szczególności Excel).
Benefity:
  • Opieka Medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie na życie
  • Nauka języka angielskiego
  • Rozwój zawodowy
  • Praca w przyjaznej atmosferze