Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Polkomtel Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, 2020-10-15

Miejsce pracy: Warszawa
KW/MSWS/EL/0920
Twoje Zadania:
  • aktywna obsługa klientów z sektora B2B w oparciu o zawarte umowy
  • realizacja zmian na kontach klientów, aktywacja serwisów i usług, realizacja zleceń sprzedażowych
  • wsparcie klientów w zakresie zgłaszanych problemów technicznych, konfiguracyjnych i systemowych
  • współpraca z innymi działami w związku z otrzymanymi zgłoszeniami
Nasze Oczekiwania:
  • dobra organizacja pracy, sumienność, umiejętność ustawiania priorytetów
  • znajomość MS Office (Excel, Word )
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z pakietową transmisją danych
  • doświadczenie w zakresie obsługi klienta będzie dodatkowym atutem
  • preferowane wykształcenie wyższe (licencjat)
  • aktualne poświadczenia dostępu do informacji niejawnych byłyby dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • dużą samodzielność w realizacji zadań, realny wpływ na końcowe efekty
  • pracę na wielu systemach, urozmaicone zadania i ciekawe wyzwania
  • dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą
  • pakiet benefitów, w tym opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, oferta pracownicza
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.