Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

AMBRA BRANDS, mazowieckie / Warszawa, 2020-10-28

Sieć specjalistycznych sklepów CENTRUM WINA oferuje klientom wina z ponad 50 regionów świata. Jesteśmy obecni w największych miastach Polski. Wierzymy, że tajniki świata wina nie są zarezerwowane tylko dla wybranych. Dzielimy się naszą wiedzą o winie, pasją i doświadczeniem.

CENTRUM WINA to wiodąca marka dystrybucyjna należąca do AMBRA BRANDS - lidera rynku wina w Polsce. Grupa AMBRA to czołowy producent, importer i dystrybutor win w Europie Środkowej i Wschodniej. Sieć specjalistycznych sklepów CENTRUM WINA oferuje klientom wina z ponad 50 regionów świata. Jesteśmy obecni w największych miastach Polski.

Wierzymy, że tajniki świata wina nie są zarezerwowane tylko dla wybranych. Dzielimy się naszą wiedzą o winie, pasją i doświadczeniem.

Obecnie poszukujemy osoby do naszego biura w Warszawie na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
PODSTAWOWE ZADANIA:
  • obsługa zamówień w kanale sklepów niezależnych,
  • bliska współpraca z handlowcami,
  • wprowadzanie zamówień do systemu,
  • wystawianie faktur i korekt,
  • obsługa/rozliczanie reklamacji i zwrotów,
  • obsługa kartoteki kontrahenta,
  • archiwizacja dokumentów,
  • praca z bazami danych w Excelu,
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizacji zleceń.
JAKIE SĄ NASZE OCZEKIWANIA:
  • potrafi realizować wiele zadań równocześnie,
  • sprawnie działa pod presją czasu,
  • ma otwarty umysł,
  • angażuje się w powierzone prace,
  • posiada podstawową znajomość Excela,
  • potrafi pracować z kalendarzem - łączenie wielu zadań w jednym projekcie oraz realizowanie ich w wyznaczonych terminach.
JAKIE KORZYŚCI OFERUJEMY?
  • stałą formę współpracy (umowa o pracę),
  • system premiowy uzależniony od wyników zespołu,
  • bogaty pakiet benefitów,
  • szkolenia umożliwiające zdobycie wiedzy winiarskiej od podstaw z możliwością jej ciągłego pogłębiania,
  • szkolenia produktowe połączone z degustacją,
  • szkoleniowe wyjazdy do winnic,
  • rozwój kompetencji sprzedażowych i jakości obsługi klienta,
  • atrakcyjne promocje i rabaty pracownicze na produkty firmy.