Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Młodszy specjalista ds. zakupów

Młodszy specjalista ds. zakupów

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o., dolnośląskie / Biskupice Podgórne, 2022-08-03

Ogłoszenie numer: 7273743, z dnia 2022-08-03

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o. to firma działająca w branży automotive, zajmująca się produkcją elementów do baterii samochodów elektrycznych. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami, zaopatrującymi czołowych producentów samochodów na świecie. Jesteśmy silnie rozwijającą się firmą posiadającą w Polsce 3 oddziały (Wrocław, Biskupice Podgórne, Tułowice). Aktualnie poszukujemy kandydatów do nowo powstającego zespołu na stanowisko:

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Opis stanowiska

  • selekcja i dobór dostawców,
  • dokonywanie bieżących zakupów na potrzeby firmy,
  • codzienna współpraca z polskimi i zagranicznymi dostawcami,
  • pomocy przy analizie oraz optymalizacji kosztów zakupów materiałów,
  • koordynacja stanu zapasów,
  • praca w systemie ERP.

Wymagania

  • doświadczenie w branży produkcyjnej lub logistycznej,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel).

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (pełen etat),
  • kursy i szkolenia,
  • premia frekwencyjna,
  • pakiet Luxmed / Multisport,
  • dofinansowanie świąteczne i wakacyjne,
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy w zgranym zespole.