Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Młodszy Specjalista (Zespół ds. bezpieczeństwa)

Młodszy Specjalista (Zespół ds. bezpieczeństwa)

Bank Pocztowy S.A., kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz, 2024-03-08

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Twój zakres obowiązków
  • Obsługa systemów związanych z monitoringiem i analizą alertów w systemach antyfraudowych
  • Analiza oraz weryfikacja pozyskanych informacji
  • Gromadzenie dokumentacji i dodatkowych danych celem potwierdzenia podejrzenia popełnienia przestępstwa
  • Telefoniczny i mailowy kontakt z klientem
  • Praca od poniedziałku do piątku w trybie zmianowym (7:30 – 22:00) oraz sobota  (8:00 – 18:00)
Nasze wymagania
  • Wykształcenie min. średnie- warunek konieczny
  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta
  • Wiedza w zakresie bankowości
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Znajomość języka angielskiego albo języka ukraińskiego lub rosyjskiego minimum na poziomie B1 (mile widziane potwierdzenie certyfikatem) – warunek konieczny
  • Zaawansowana znajomość języka polskiego – warunek konieczny
  • Uczciwość
  • Wysoka kultura osobista
Mile widziane
  • Doświadczenie w zakresie telefonicznej obsługi klienta związanej z nadużyciami
To oferujemy
  • Podczas 3 - miesięcznego okresu próbnego praca odbywa się w siedzibie Banku, po okresie próbnym i ukończeniu niezbędnych szkoleń oferujemy możliwość pracy hybrydowej
  • Pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Rozwój zawodowy w strukturach naszego Banku
  • Pakiet benefitów
O nas

Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.

Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Jesteśmy nastawieni na osiągnięcie celów biznesowych, które są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do naszej firmy.