Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Mobilny Handlowiec

Mobilny Handlowiec

"JOWIX - TRIOMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ", śląskie / , 2024-02-29

W związku z rozwojem produkcyjnym spółki Jowix Triomet Sp z o.o. poszukujemy do zespołu Handlowca do branży usług cięcia laserem blach (stal czarna, nierdzewna aluminium), gięcia, spawania, malowania proszkowego odpowiedzialnego za pozyskanie klientów na terenie Polski, głównie woj. Śląskie i ościenne.

Firma JOWIX TRIOMET Sp. z o.o. działa na rynku od 26 lat. Profil działalności:

  • Produkcja/obróbka precyzyjna dla branż automotive szkielety do produkcji szyb samochodowych = 40 % przychodów ze sprzedaży.
  • Projektowanie/produkcja/montaż wyposażenia powierzchni handlowych w sklepach, na stacjach paliw, wyposażenie meblowe, wygrodzenia magazynowe linii produkcyjnych= 30 % przychodów ze sprzedaży.
  • Usługi produkcji CNC : cięcie laserem blach (stal czarna, nierdzewna, aluminium), gięcie , spawanie, malowanie proszkowe, toczenie, piec do wyżarzania stali = 15 % przychodów ze sprzedaży.
  • Handel = 10 % przychodów ze sprzedaży.
  • Sprzedaż internetowa =5 % przychodów ze sprzedaży.

W tej chwili poszukujemy dla naszej firmy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie
ZADANIA:
  • Sprzedaż usług produkcyjnych opartych o możliwości posiadanego parku maszynowego i lakierni proszkowej do długości elementów max 6,5 m
  • Sprzedaż produktów : szaf pod instalacje gazowe i elektryczne, regałów metalowych branżowych, witryn i szaf na e papierosy, metalowych koszy do segregacji
  • Budowanie portfela klientów zainteresowanych zleceniem prac produkcyjnych
  • Proponowaniem odpowiednich rozwiązań w oparciu o analizę potrzeb Klienta
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Przygotowywanie ofert, monitorowanie realizacji zamówień
  • Utrzymywanie relacji biznesowych z nowymi i obecnymi klientami
  • Planowanie działań sprzedażowych oraz bieżące ich raportowanie
  • Współpraca z innymi działami w firmie
  • Dbanie o wizerunek firmy,
WYMAGANIA:
  • Znajomość maszyn produkcyjnych i ich możliwości, mile widziany min. rok doświadczenia w sprzedaży usług produkcyjnych
  • Znajomość rynku zakładów produkcyjnych na obszarze województwa śląskiego
  • Min. Średnie wykształcenie
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Konsekwencji w działaniu, zaangażowania i skuteczności, samodzielność, skrupulatność
  • Znajomość pakietu MS OFFICE
TRYB PRACY:
  • Umowę o pracę + premia od sprzedaży lub kontrakt B2B
  • Stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze
  • Szkolenia i warsztaty podnoszące kwalifikacje
  • Narzędzia do pracy: laptop, telefon, samochód służbowy