Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Mobilny Rzeczoznawca szkód majątkowych oraz szkód w uprawach rolnych

Mobilny Rzeczoznawca szkód majątkowych oraz szkód w uprawach rolnych

A-Z QUALITY LIKWIDACJA SZKÓD SP. Z O.O., lubelskie / , 2024-03-18

Miejsce pracy: woj. lubelskie
Twój zakres obowiązków
  • Kontakt z poszkodowanym,
  • Oględziny miejsca zdarzenia.
  • Wykonanie protokołu oraz szkicu sytuacyjnego
  • Pozyskanie niezbędnych dokumentów od klienta,
  • Umieszczenie dokumentacji w systemie
Nasze wymagania
  • znajomość technicznej likwidacji szkód majątkowych oraz w uprawach rolnych,
  • dyspozycyjność,
  • terminowość,
  • rzetelność.
To oferujemy
  • zatrudnienie na umowę zlecenie lub własna działalność gospodarcza,
  • pracę w dynamicznym środowisku likwidacji szkód,
  • możliwość rozwoju (szkolenia organizowane przez naszą firmę) ,
  • atrakcyjne zarobki,

Dla osób nie posiadających doświadczenia oferujemy szkolenie oraz automatyczne podjęcie współpracy.