Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Opiekun Finansowy Klienta

Opiekun Finansowy Klienta

Sweet Gallery, mazowieckie / Warszawa, Włochy, ul. Jutrzenki, 2022-07-22

Sweet Gallery Sp. z o.o. Sp. K to jedna z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich sieci franczyzowych w segmencie street food. W naszej sieci franczyzowej mamy setki punktów gastronomicznych należących do konceptów: Lodolandia, Bafra Kebab, Kołacz na Okrągło i SiGelato. Zależy nam na kompleksowej obsłudze i jak największym zadowoleniu naszych franczyzobiorców oraz klientów. Naszych franczyzobiorców kompleksowo wspieramy w uruchamianiu i prowadzeniu działalności biznesowej, w tym współpracujemy z bankami i firmami leasingowymi, aby pozyskać dla naszych Klientów środki na uruchomienie działalności w naszej sieci.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Włochy, ul. Jutrzenki
Zakres obowiązków:
  • Wsparcie Klientów w zakresie przygotowania rozwiązań finansowych w oparciu o dostępne oferty
  • Współpraca z Doradcami Bankowymi i Doradcami Leasingowymi
  • Monitorowanie procesu finansowania naszych Klientów za pośrednictwem Doradców z instytucji bankowych i poza bankowych
  • Wsparcie naszych Klientów w działaniach operacyjnych i biznesowych
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z naszymi Klientami
  • Współpraca z innymi działami firmy, zaangażowanymi w proces finansowania dla Klienta
  • Budowanie relacji z Klientem
  • Wysoka jakość obsługi Klientów
  • Raportowanie działań w systemie CRM
Od kandydatów oczekujemy:
  • Chęci pracy z Klientami
  • Zainteresowania i/lub chęci pogłębiania wiedzy z obszaru finansów i bankowości
  • Umiejętności aktywnego słuchania i odpowiadania na potrzeby Klientów
  • Wysokiej kultury osobistej i komunikacji na wysokim poziomie
  • Otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Dobrej organizacji czasu pracy
  • Sumienności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań
Ze swojej strony zapewniamy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, z dużym potencjałem rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System motywacyjny i półroczny bonus
  • Szkolenie wdrożeniowe w czasie, którego wszystkiego się nauczysz
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, która przynosi dużo satysfakcji
  • Prywatną opiekę medyczną Enel-med oraz dofinansowanie do karty MultiSport
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Niezbędne narzędzia pracy – służbowy komputer i telefon
  • W sezonie letnim bezpłatne lody, a w sezonie jesiennym ciepłe i pachnące kołacze