Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Opiekun klienta

Opiekun klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu, podkarpackie / Mielec, 2024-04-20

Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Miejsce pracy: Mielec
Numer: StPr/24/0807
OBOWIĄZKI:
Opiekun klienta,obsługa klienta, przyjmowanie, potwierdzanie zamówień, reklamacji, dbanie o dobrą relację z klientem, wprowadxzanie zamówień do systemu, ich modyfikacja, sprawdzanie ksiąg zamówień klienta, porównywanie ich z naszą analizą i terminowe odsyłanie pełnej informacji zwrotnej do klienta, kontrola stanów magazynowych, sprawdzanie raportów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, obsługa komputera, dobra znajo mość programów komputerowych tj.EXCELL, umiejętności analitycznego myślenia

Miejsce pracy:

Mielec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu