Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Pracownik call center

Pracownik call center

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi, łódzkie / Łódź, 2024-03-28

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1401
OBOWIĄZKI:
- przyjmowanie i obsługa interesantów obcojęzycznych – komunikacja w języku albańskim i angielskim- wypełnianie, porządkowanie i archiwizacja dokumentów, - wprowadzanie informacji do bazy danych- obsługa połączeń przychodzących i wychodzących, skrzynki mailowej, SMS-ów- przewidywany okres zatrudnienia: 27.03.2024-24.03.2027- godziny pracy pracy: 08:00 - 16:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: albański, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa komputera - pakiet programów office
Uprawnienia: biegła obsługa komputera i obsługa internetu

Wymagania inne:

komunikacja w języku albańskim biegle i angielskim poziom podstawowy

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi