Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Pracownik działu handlowego z j. niemieckim

Pracownik działu handlowego z j. niemieckim

IPB Polska sp. z o. o., małopolskie / Oświęcim, Obok PZU Elvita, 2022-08-05

Ogłoszenie numer: 7285083, z dnia 2022-08-05

Firma mieszcząca się w Oświęcimiu specjalizująca się w konstruowaniu tłoczników oraz tłoczeniu metalu na zimno głównie dla branży motoryzacyjnej.

Miejsce pracy: Oświęcim, Obok PZU Elvita

Opis stanowiska

  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami firmy poprzez maile, spotkanie, rozmowy telefoniczne, wizyty u klienta,
  • koordynowanie działań związanych z zarządzaniem klientem,
  • wsparcie poszczególnych działów firmy w kontakcie z klientem,
  • tworzenie ofert handlowych, kalkulacji dla klienta oraz dla celów wewnętrznych,
  • weryfikacja zamówień klienta z ofertami, zapytaniami, specyfikacjami,
  • przygotowywanie prezentacji dla klientów,
  • wykonywanie tłumaczeń.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
  • mile widziana znajomość języka włoskiego lub angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w tłumaczeniu dokumentacji technicznej,

Oferujemy

  • umowa o pracę na pełny etat,
  • premie miesięczne uznaniowe, wakacyjne, świąteczne,
  • wszelkiego rodzaju niezbędne szkolenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie