Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Pricing Analyst

Pricing Analyst

Artgeist sp. z o. o., dolnośląskie / Wrocław, 2020-12-17

Jesteśmy polską firmą e-commerce o globalnym zasięgu, która powstała w 2004 roku z pasji do upiększania wnętrz. Zmotywowani szybkim rozwojem, podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu istotnych zmian w procesach zachodzących wewnątrz firmy. W związku z tym pracujemy nad aplikacją do kompleksowego zarządzania najważniejszymi działaniami wewnątrz organizacji.

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania dla Ciebie:

  • Optymalizacja cen i założeń polityki cenowej
  • Zarządzanie elementami i procesami optymalizacji cen
  • Praca nad strategią cen dla poszczególnego asortymentu
  • Przygotowywanie raportów dotyczących marży i cen
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia realizacji polityki cenowej

Jesteś idealnym kandydatem/-tką jeśli:

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel, SQL
  • 2 letnie doświadczenie w analizie danych i tworzeniu rekomendacji biznesowych (idealnie w obszarze Marketingu/Reklamy/Sprzedaży)
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ścisłe)
  • Duża samodzielność w prowadzeniu projektu
  • Proaktywne podejście do powierzonych zadań
  • Dokładność i solidność w działaniu
  • Znajomość podstawowych mechanizmów e-commerce oraz gotowość by poszerzać wiedzę w tym kierunku

Dołączając do naszego Zespołu, możesz liczyć na:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w otwartym i kreatywnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w interesujących projektach
  • Motywujące wynagrodzenie odpowiadające Twoim kwalifikacjom oraz możliwość wyboru najdogodniejszej formy zatrudnienia
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (zaczynamy między 7-9)
  • Dofinansowanie do kursów językowych, szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • Kartę na zajęcia sportowe, by skutecznie naładować akumulatory po pracy
  • Możliwość przyłączenia się do pakietu medycznego oraz ubezpieczenia grupowego - Twoje zdrowie i bezpieczeństwo są dla nas ważne
  • Atrakcyjne zniżki na wszystkie produkty firmy