Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowy

EURODRUT SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA, wielkopolskie / Tarnowo Podgórne, 2020-10-19

Ogłoszenie numer: 3750657, z dnia 2020-10-19

Firma EURODRUT z wieloletnim doświadczeniem na rynku, należy do największych firm w Polsce dystrybuujących przewody nawojowe do uzwajania silników elektrycznych, transformatorów, cewek i innych elementów indukcyjnych. Oprócz drutów oferujemy również wszelkie komponenty służące budowie lub regeneracji silników.

Miejsce pracy: wielkopolskie / Tarnowo Podgórne

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • budowanie oraz rozwijanie trwałych relacji z klientami,
  • bieżąca obsługa klientów w tym realizacja zamówień zgodnie z warunkami handlowymi i fakturowanie,
  • realizowanie założonego poziomu sprzedaży,
  • dbanie o dobry przepływ informacji pomiędzy klientami i naszą organizacją,
  • dbanie o wizerunek firmy

Wymagania

  • wykształcenie średnie (preferowane wyższe) albo doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych (2-3 razy w tygodniu)
  • prawo jazdy kat. B

Znajomość branży elektrotechnicznej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie z przyjazną kulturą organizacyjną,
  • umowę o pracę,
  • wprowadzenie szkolenie z zakresu obsługi systemu i asortymentu,
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w branży,
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • samochód służbowy