Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel Handlowy ds. Dystrybucji

Przedstawiciel Handlowy ds. Dystrybucji

Zakłady Mięsne NOWAK Sp. z o.o. sp.k., mazowieckie / Warszawa i okolice, 2020-09-20

Zakłady Mięsne Nowak powstały w 1991 roku. To jeden z najnowocześniejszych zakładów branży mięsnej na Pomorzu. Laureat wielu nagród i wyróżnień, nie tylko branżowych.

Dołącz do nas jako

Miejsce pracy: Warszawa i okolice

Obowiązki na stanowisku:
  • Rozwój sieci dystrybucji na podległym terenie poprzez pozyskiwanie nowych partnerów (hurtowni) do współpracy;
  • Przeprowadzanie analizy wyników sprzedaży i monitorowanie rynku w celu planowania nowych działań;
  • Definiowanie potrzeb klientów i doradztwo produktowe w zakresie możliwych rozwiązań;
  • Budowanie i rozwijanie bardzo dobrych relacji z klientami;
  • Przygotowanie ofert i negocjowanie warunków współpracy;
  • Realizacja założonego planu sprzedaży.
Oczekujemy:
  • Minimum rok doświadczenia na oferowanym stanowisku w branży FMCG; mile widziane doświadczenie w branży mięsnej;
  • Rozwiniętych zdolności negocjacyjnych i komunikatywności;
  • Doskonałej organizacji pracy własnej i samodzielności;
  • Orientacji na osiąganie celów sprzedażowych;
  • Praktycznej znajomości obsługi pakietu MS Office;
  • Prawa jazdy kat.B z minimum 2 latami praktyki;
  • Wykształcenia minimum średniego;
  • Wysokiej kultury osobistej.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku;
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę lub umowę o współpracy;
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie prowizyjnym bez ograniczeń;
  • Po okresie próbnym bogaty pakiet bezpłatnej prywatnej opieki medycznej;
  • Pakiet ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach;
  • Nowoczesne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon);
  • Wsparcie doświadczonego opiekuna oraz całego zespołu sprzedażowego;
  • Wiele możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w szkoleniach I targach branżowych.
Prosimy na aplikacji umieścić klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).