Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel Handlowy - Przemysł

Przedstawiciel Handlowy - Przemysł

Biuro Handlowe JOTA Sp. z o.o., wielkopolskie / Janikowo (pow. poznański, gm. Swarzędz), dzisiaj

Kim jesteśmy:

Jesteśmy największym dystrybutorem olejów i smarów koncernu Shell w Polsce.

Zajmujemy się sprzedażą olejów, smarów oraz środków obróbczych do zakładów przemysłowych z różnych gałęzi przemysłu. Doradzamy i pomagamy w doborze odpowiednich środków smarnych do maszyn i urządzeń przemysłowych, pojazdów w branży motoryzacyjnej oraz lotnictwie. W skład oferty wchodzą także płyny eksploatacyjne, chemia do pielęgnacji auta i żarówki samochodowe.

Dzięki entuzjazmowi, pasji i wytrwałości jesteśmy na rynku od ponad 30 lat.

Miejsce pracy: Janikowo (pow. poznański, gm. Swarzędz)
Opis stanowiska:
  • Pozyskiwanie i obsługa klientów
  • Aktywna sprzedaż
  • Samodzielne planowanie i realizacja zadań
  • Negocjowanie warunków współpracy i umów handlowych
  • Wsparcie klientów przemysłowych przy wdrażaniu i doborze odpowiednich produktów
  • Raportowanie wykonanych działań
  • Obsługa systemu informatycznego
  • Budowanie i rozwijanie pozytywnych relacji handlowych z klientami
  • Utrzymanie najwyższych standardów obsługi klienta
Wymagania:
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu długofalowych relacji
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zaangażowanie, chęć do działania, komunikatywność
  • Nastawienie na rozwój i osiąganie celów
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szkolenia wprowadzające
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon)
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Benefit Systems
  • Wyjazdy integracyjne i szkoleniowe