Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy

Ania Holding, łódzkie / Wieluń, 2020-12-30

Centrum Elektryczne Ania to wiodący dystrybutor artykułów elektrotechnicznych na polskim rynku. Od 30 lat budujemy nasz potencjał. Obsługujemy największe inwestycje w większości sektorów gospodarki. Nasz zespół wspólnie świętuje sukcesy i rozwiązuje problemy. Wyróżnia nas profesjonalizm, rzetelność i  pełna wiarygodność w relacjach z klientem. Jako firma wyróżniająca się na tle konkurencji otrzymaliśmy tytuł Firma Roku 2019 i 2020.

W związku z rozbudową struktur sprzedaży poszukujemy ambitnych i nastawionych na realizację celów kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Wieluń
Opis stanowiska:
  • budowanie partnerskich i trwałych relacji z klientami,
  • obsługa dotychczasowych klientów i aktywne pozyskiwanie nowych,
  • doradztwo w obrębie sprzedawanego asortymentu,
  • realizacja i aktywny udział w tworzeniu polityki handlowej firmy
  • reprezentowanie firmy podczas wydarzeń branżowych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • samodzielność, dobra organizacja
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • gotowość do podróży służbowych
Oferujemy:
  • umowę o pracę, bądź formę współpracy opartą na działalności gospodarczej
  • motywujący system premiowania
  • samochód służbowy
  • wszelkie narzędzia, niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów m.in. świąteczne świadczenia pieniężne, ubezpieczenie medyczne, paczki świąteczne dla dzieci
Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Elektryczne ANIA Boguccy Sp. z o.o. Sp.k.
(więcej informacji uzyskasz klikając w link poniżej)
LINK