Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi, łódzkie / Łódź, 2021-01-08

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0056
OBOWIĄZKI:

- nawiązanie i utrzymywanie kontaktów handlowych - prowadzenie bazy danych klientów - prowadzenie rozmów handlowych z klientami - zakup oraz pomoc podczas transportu zakupionych owoców i warzyw do Polski i do kontrahentów za granicę - poszukiwania dla klientw z Ukrainy producentw jabłek w Polsce oraz nadzór nad procesem eksportu produktu do miejsca docelowego

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Komunikatywność

Wymagania inne:

znajomość języka ukraińskiego poziom B1 w mowie osoba pozytywna

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi