Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach, łódzkie / Pabianice, 2022-07-15

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/22/0874
OBOWIĄZKI:
budowanie wizerunku firmy, pozyskiwanie nowych klientów, budowanie bazy klientów.Umowa o pracę na okres 3 lat. Praca na terenie całej Polski.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: turecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

osoba zatrudniona na stanowisku przedstawiciela handlowego powinna w sposób komunikatywny posługiwać się językiem tureckim i angielskim, ponieważ jej zadaniem będzie ekspansja firmowej marki na terenie całej Polski i bezpośredni kontakt z kontrahentami w Turcji.

Miejsce pracy:

Pabianice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach