Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju, śląskie / Jastrzębie-Zdrój, 2024-03-12

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/24/0073
OBOWIĄZKI:
Samodzielne osiąganie wyników sprzedaży, pozyskiwanie nowych i utrzymywanie obecnych klientów firmy, nawiązywanie i budowanie realacji z klientami poprzez regularne wizyty handlowe, stałe podnoszenie poziomu wiedzy merytorycznej, bieżąca wpsółpraca z biurem, raportowanie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: kreatywność
Uprawnienia: umiejętności sprzedażowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: koniecznie doświadczenie
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: komunikatywność

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju