Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy

KGL S.A., wielkopolskie / , 2024-03-27

KGL od ponad 30 lat działa w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jesteśmy dostawcą granulatów polimerów termoplastycznych oraz producentem opakowań z tworzyw sztucznych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: woj. wielkopolskie
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premię kwartalną adekwatną do osiąganych wyników
  • prywatną opiekę medyczną Medicover
  • kartę Multisport
  • ubezpieczenie grupowe PZU
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
Twój zakres obowiązków:
  • kształtowanie wspólnie z Dyrektorem Sprzedaży polityki cenowej w zakresie obsługiwanych klientów eksportowych (m.in. kraje bałtyckie, Słowacja, Czechy)
  • utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami
  • aktywne działania sprzedażowe, pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • współtworzenie planów sprzedaży w zakresie obsługiwanych klientów
  • negocjowanie warunków handlowych i przygotowywanie ofert
  • odpowiedzialność za stany magazynowe wynikające z planowania sprzedaży do klientów własnych
  • nadzór nad płatnościami klientów i spływem należności
  • współpraca przy obsłudze reklamacji
  • monitorowanie, analizowanie i raportowanie działalności handlowej własnej i konkurencji
  • reprezentowanie firmy na zewnątrz (imprezy handlowe, targi, konferencje)
Nasze wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • przynajmniej 3 lata doświadczenia w sprzedaży produktów B2B
  • język angielski na poziomie min. B2 (obsługa rynku eksportowego), znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane doświadczenie w branży opakowaniowej
  • umiejętność efektywnego komunikowania się i budowania relacji biznesowych
  • gotowość do podróży służbowych
  • prawo jazdy kat. B