Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Referent ds. sprzedaży i administracji

Referent ds. sprzedaży i administracji

Herbud Sp. z o.o., wielkopolskie / Poznań, Krzesiny, 2024-03-15

HERBUD to prężnie rozwijający się dystrybutor w sektorze budownictwa, wyspecjalizowany w obsłudze izolacji technicznych, działający od ponad 20 lat na terenie całego kraju i zatrudniający ponad 100 pracowników w sześciu oddziałach.

Naszą siłą jest indywidualne podejście do każdego pracownika i klienta.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, Krzesiny
Zakres obowiązków:
  • Obsługa klienta - sprzedaż i zamówienia.
  • Prowadzenie dokumentacji zakupowo-sprzedażowo-magazynowej.
  • Analiza zamówień niezrealizowanych i stanów magazynowych.
  • Prace administracyjne.
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.
  • Współpraca z pozostałymi oddziałami firmy w celu zabezpieczenia właściwej i terminowej realizacji zamówień oraz zleceń.
  • Czynny udział w rozwoju spółki.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Zaangażowania, odpowiedzialności i sumienności.
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy oraz samodzielności w działaniu.
  • Umiejętności pracy w grupie.
  • Chęci rozwoju własnego i udziału w rozwoju spółki.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale obsługi: klienta, logistyki, zakupów, znajomość programu Navireo (mile widziane).
Oferujemy:
  • Stabilną pracę, jednozmianową od poniedziałku do piątku.
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.
  • Umowę o pracę.
  • Szkolenia wewnętrzne, w tym szkolenie wstępne.
  • Wyjątkową atmosferę w pracy w młodym i entuzjastycznym zespole.
  • Wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy + wczasy pod gruszą.